inne strony

porcelana slaska

porcelana slaska

Tarczycy Testy funkcyjne - Jak to zrobić samemu

Badania wykazały, że aż 10% kobiet i 3% mężczyzn niedoczynność tarczycy. Hormony tarczycy temperatury, regulację masy ciała, tętno oraz produkcji energii kontrolować.

Ze względu na jedną z głównych przyczyn otyłości jest brak energii kalorii i spalanie, mogą powodować problemy z tarczycą tłuszczu i otyłości.

porcelana slaska

To nawet ma wpływ hormonów, które kontrolują nastrój w swoim mózgu. I nieleczona niedoczynność tarczycy może być zagrożeniem życia.

Typowe objawy to zmęczenie, zwiększenie masy ciała, suchość skóry, wypadanie włosów, zaparcia, nietolerancja zimna i słaba pamięć. Ponieważ hormony tarczycy wpływają na wszystkie komórki organizmu, istnieje wiele innych objawów.

Ten test jest prosty i można zrobić w domu samodzielnie. Musisz termometr.

porcelana slaska

Zaraz po przebudzeniu, iz jak najmniejszym ruchu, jak to możliwe, należy umieścić termometr pod pachą jesteś obok skóry. (Jest to tym bardziej prawdziwe, jeśli umieścić pod językiem).

Zostawić go tam przez 10 minut. Rejestrować temperaturę w ten sposób przez 3 kolejne dni. (Dla kobiety z cyklu menstruacyjnego, to najlepiej, aby przetestować na pierwszych 3 dni cyklu).

porcelana slaska

Jeśli średnia temperatura w ciągu trzech dni jest mniejsza niż 97,8 stopni Celsjusza, a według dr Barnes, deweloper tego testu może być niedoczynność tarczycy.

Jeśli jest to sprawa zacząć szukać sposobów, aby go leczyć. Mam nadzieję, że korzystać z bezpiecznych i naturalnych sposobów leczenia tego problemu, ponieważ problemy hormonalne mogą być surowo wyrzucony, gdy używane są nienaturalne terapie hormonalne i farmaceutycznych. To jest OK, choć istnieją naturalne recept na niedoczynność tarczycy.

Można również zobaczyć oficjalne recepty i sugestie naturalnego lekarzy klikając tutaj: badania czynnościowe tarczycy

Wpis zawdzięczamy