inne strony

porcelana antyki

porcelana antyki

The Greatest Gift For All - Nadanie

Ostatnio dostałam książkę, która poczyniła znaczący wpływ na moim zdaniem oddania i miłości. Faktycznie, okazało całą moją koncepcję dawania, dobroczynności i filantropii do góry nogami. Książka została napisana przez najlepiej sprzedającym się autorem i samorozwój guru Joe Vitale.

porcelana antyki

Założeniem tej książki jest to, że ludzie, którzy dają się swobodnie, bez oczekiwania zwrotu doświadczy dobrobytu od niepowiązanych źródeł. Rzeczy pojawi się znikąd, ludzie pomogą Ci w sposób, jakiego nigdy nie wyobrażał sobie, itp Rozpoczynając cykl dając swobodnie będzie zatoczyła koło poprzez korzyści ciebie. Jeśli dasz się tylko do odbierania zostały pokonane celu i najprawdopodobniej widzę nic w zamian.

Wielu z nas wychował się chodzić do kościoła i oddanie pieniędzy w zasobniku oferty. Czułem się jak zobowiązanie, by się wstydzić, jeśli nie przyczyniają. Naprawdę nie wiem, co przyczynia się do nas. Po prostu wiedział, że to, co trzeba było zrobić, żeby być dobrym człowiekiem. Pieniądze zostały podane jako obowiązek, a nie dobrowolna z radości. W rzeczywistości, jeśli ofiara została wykonana w tajemnicy, Zgaduję, większość ludzi nie przyczyniłaby ponieważ nie rozweselę.

porcelana antyki

Ja nie potępiając przyczyniając się do kościołów. Wiem, jak korzystne domów modlitwy są dla społeczeństwa. Ja tylko sugeruje, kościoły byłyby znacznie bardziej skuteczne, jeśli parafianie byli bardziej związany, jak pieniądze zostały wykorzystane i nie czują się jak gdyby "miał" przyczynianie się, ale zamiast "chciał", aby przyczynić. Gdy ludzie wiedzą, w jaki sposób pomagają, a kiedy dać z ciepłym i radosnym sercem, czują radość i szczęście sami. Jest to ważny aspekt książki Joe Vitale.

Jak dorastałem zdałem sobie sprawę, jak ważne było przyczynienie się do organizacji charytatywnych, ponieważ w wielu przypadkach te organizacje charytatywne były świadczących pomoc dla osób, które nie miały żadnych innych zasobów.

Wpis zawdzięczamy