inne strony

porcelana ambition

porcelana ambition Nadanie im czuli się dobrze. Wiedziałem, gdzie pieniądze się dzieje i jak ludzie są pomogło. A kiedy dałem na cele charytatywne z dobrym uczuciem w moim sercu, zwykle doświadczyłem coś dobrego dzieje się ze mną. To było również w przypadku, kiedy pomagał ludziom, którzy byli w ciasnym miejscu. W obu przypadkach oczekuje się niczego w zamian, ale zawsze wydawało się być odbiorcą czegoś dobrego z zupełnie niepowiązanych źródła.

Dopiero czytam książki Joe Vitale, że mogę umieścić dwa do dwóch. To znaczy, kiedy w końcu zrozumiał, że mój daje się swobodnie, z otwartym sercem i bez oczekiwania zwrotu powodowało te dobre rzeczy, aby się ze mną. Wow, to było dość realizacja.

porcelana ambition

Vitale zapewnia prawdziwe historie prawdziwych ludzi jak oni swobodnie dał, nie oczekując nic w zamian i jak oni skorzystali w nieoczekiwany sposób. Mówi także o niektórych wielkich filantropów historii i jak ich dawanie zwiększył swoją wartość netto zasadniczo.

Jako przykład, John D. Rockefeller zaczął dając pieniądze w błoto jako dziecko. Gdy jego dochody wzrosły kwoty pieniędzy, które rozdawał rosła. W chwili śmierci miał rozdawane $ 550 milionów dolarów. PT Barnum był kolejnym przykładem. Ukuł termin "opłacalne filantropii." Wiedział, że dając doprowadziłoby do niego odbiera, a on stał się jednym z najbogatszych ludzi na świecie.

porcelana ambition

Na początku, gdy czytałem, czułem się trochę nieswojo, bo wydawało ci ludzie koncentrując się na jak oni korzystających. Wydawało się trochę egoistyczne. Wtedy zacząłem myśleć o tym; byli w stanie w dalszym ciągu dawać i zwiększyć ich dawania, ponieważ zostały one otrzymania. Zdałem sobie sprawę, nie ma nic złego w otrzymaniu tak długo, jak zrobić to z wdzięcznością i nadal dawać i pomagać innym.

Gorąco polecam każdemu, kwestionując dawania i charytatywna przeczytać tę książkę.Będzie to nie tylko zmienić swoje życie, ale życie niezliczonych innych w potrzebie. Dodatkowo, żyjąc na tym przykładzie będzie inspirować innych do tego samego. Będziesz rozszerza krąg dobrobytu ludzi na całym świecie.

porcelana ambition

Nawiasem mówiąc, nazwa książki jest "The Greatest Zarabianie tajemnicę w historii."

Dołącz do nas na Facebooku zdrowego rozsądku, żadne informacje hype narzędzi i wskazówek dotyczących osiągania sukcesu - osobowych, finansowych i biznesowych. Idź do paszportu do bogactwa. Czekamy na wiele wolnych zasobów!

Wpis zawdzięczamy