inne strony

porcelana altom

porcelana altom

The Greatest Secret - Prawo Przyciągania

Sekretem jest się o prawo przyciągania, a jeśli chcesz prawdy, to naprawdę nie jest tajemnicą w ogóle. Platon mówił o jej nauk wiekami. Największy sekret prawo przyciągania jest to, jak wykorzystać go do współtworzenia życia pragnienie.

Każdy jest ekspertem

porcelana altom

Nie mogę uwierzyć, jak wiele osób dołączyło przyczynę Po filmie The Secret wyszedł. Myślę, że zrobili tak, ponieważ widzieli niesamowitą okazję do zarabiania pieniędzy dla siebie. Nauczyli się kilku sztuczek, napisał raport lub dwa, a potem zaczął sprzedawał sekrety prawa przyciągania dla mas.

Jedyny problem z tym jest to, co oni mają do pokazania tego? Jeśli tak zwany "ekspert" nie może pokazać dowód, jak również prawo przyciągania pracował w swoim życiu, to bym odwrócić się i uciekać.

Używam tych nauk przez okres dłuższy niż 30 lat, a ja nie uważam się za eksperta w ogóle. Kiedyś zasady prawa przyciągania (ale nie znam je pod tą nazwą wtedy) w 1995 roku, aby zwrócić mi moją bratnią duszą. Po ucieczce nadużycie stosunku, ale w końcu zdecydował "nie więcej", składają się na listę cech, które chciałem w kolegi, nie moje "metafizyczne" magię z listy, umieścić ją w trzy miesiące miałem manifestuje moją bratnią duszą.

porcelana altom

To zajmuje więcej niż pozytywne myśli

Pozytywne myśli są tylko połowa równania. Można myśleć pozytywne myśli, dopóki jesteś siny na twarzy, ale jeśli nie para, która pomyślała z pozytywnych emocji, które wywołuje uczucie sercocentryczne - nie you're będzie przyciągać to, co chcesz. To tak, jakby starając się dziecko tylko z plemników. nie może się zdarzyć.

Myśli, jak sperma, impregnacja emocje tworzą uczucia. Nie należy mylić "uczucia" z emocjami - jak wiele osób. Emocje są "nasiona" wszechświata, myśli z "nasienia". Kiedy spotykają się dwa, to tworzy uczucia - energia, która zostaje rozbrzmiewało się wszechświata, aby przynieść wam swoje pragnienia.

Wpis zawdzięczamy