inne strony

porcelana lubiana

porcelana lubiana

Tarczyca - często pomijane lub błędnie

Większość testów z krwią MD za zwane T3, T4, T7 i do oznaczania aktywności tarczycy u pacjenta.fusstudio.pl Są one następnie porównać te odczyty krew do tego, co nazywa się "normalne" zakresy, a jeśli badania krwi wpaść w tych zakresach, pacjent dowiaduje się, że są "normalne" lub "OK".

Jednym z powodów, dla których stosowane są trzy testy, ponieważ żadna z nich nie są bardzo dokładne. Widziałem wiele osób, którym powiedziano, że były one w "normalnym" zakresie, ale kiedy sprawdzić się z testem dokładnych temperatur poniżej, zostały one uznane za bardzo niedoczynnością tarczycy (niska aktywność).

Dr Broda Barnes, lekarz wyprzedza swoje czasy, stwierdzono ponad 50 lat temu, że jednostka podstawowa temperatura była dobrym wskaźnikiem aktywności tarczycy, w szczególności temperatura ciała na wynikające ze snu. Napisała książkę o aktywności tarczycy oraz różnych schorzeń i problemów wynikających z niskiego (hipo) aktywności tarczycy.

porcelana lubiana

Jestem wdzięczny dr Roy Kupsinel Orlando na Florydzie za wprowadzenie mnie do pracy dr Barnes, i różne inne Pomaga on dał mnie, gdy byłem w praktyce, a stopniowe poznawanie alternatywnego i ortomolekularnej Terapii.

Badanie tarczycy Aktywność

Nocą, wstrząsnąć dół termometr - upewnij się, że jest wstrząśnięty dół i poniżej 95 stopni. Następnego dnia rano, po przebudzeniu, należy umieścić termometr pod ramię z główką pod pachą bez odzieży między nim a pachy. Zostaw go tam przez 10 minut (use alarm drzemki, jeśli budzisz się do alarmu). Właśnie w tym czasie drowse leżącego nieruchomo.

Po 10 minutach, wziąć termometr, i ją przeczytać, zapisując wynik od razu. (Na jawy, większość ludzi nie myśli jasno i może zapomnieć odczyt). Jest to znane jako temperaturę Early AM Basal, a "normalne" powinna wynosić między 97,8 a 98,2.

Wpis zawdzięczamy