inne strony

porcelana cmielow

porcelana cmielow

Tarczycy, cholesterol i Statyny

Połowa z nas ma problemy z tarczycą, najczęściej nie wiedząc o tym. I zaburzenia czynności tarczycy mogą spowodować wysoki poziom cholesterolu. Kilka lekarze wiedzą o tym jednak.

Poza tym, jest to łatwe do przepisywania statyny, ale trudniej niż niebieski licha, aby dowiedzieć się problemy z tarczycą. Więc domyślam się, co dostajesz, Bunky!

Cóż, teraz jest Oops.

Nie traktując problemy z tarczycą powoduje duże problemy. Niskie poziomy rentowności tarczycy trochę nisko, gdy nieleczona lub undertreated podwójne ryzyko wystąpienia choroby serca, wraz z kilkuset innych nigdy nie chciał, za choroby.

porcelana cmielow

To nie jest poziom cholesterolu; to tarczyca. Dodając do tego bałaganu, statyny sprawiają problemy z tarczycą gorzej.

Gdy nie jesz wystarczająco dużo tłuszczów nasyconych, wątroba skacze do działania, aby utworzyć cholesterolu swój mózg i gruczoły wydzielania wewnętrznego potrzebują tak dużo. Teraz, to nie jest tak dobra, jak tłuszczów nasyconych w diecie, ale to już coś. Ale cały punkt statyn jest do marszu i zapobiega wątrobę od tworzenia jakichkolwiek cholesterolu.

Więc twoja tarczyca-cały system hormonalny, w rzeczywistości-CZY NIE uzyskać cholesterolu potrzebuje, aby móc tworzyć hormony, które utrzymać statek na wodzie. Tarczyca nie może bardzo dobrze stworzyć hormonu tarczycy. Nadnercza, to samo, i tak dalej.

Nie pozwalając gruczoły wydzielania wewnętrznego, aby uzyskać surowiec, cholesterol, muszą robić to, co robią, statyny powolne rzeczy w dół. Aby dodać do wesołość, gruczoły wydzielania wewnętrznego wykonywać swoją jeden za wszystkich, wszyscy za jedną rzecz i gorączkowo starają się pomagać sobie nawzajem. To daremne, chociaż, ponieważ żaden z nich nie ma żadnego oomph do zaoferowania.

Chcesz więcej złych wiadomości? Wątroba i tarczycy stanowią przedmiot.

Wpis zawdzięczamy