inne strony

porcelana duo

porcelana duo
Pamiętaj, że bałagan może zawisnąć na ścianach też i być namagnesowane do lodówki. Jeśli istnieje wiele chaosu w tych obszarach skutki będą mniej wydajne energooszczędne zniechęca cię. Nie można naładować swoje otoczenie, aż je porozrzucane po pierwsze dlatego, jeśli skupić energię na konkretnych dziedzinach życia będzie pobudzać więcej bałaganu, chyba że został oczyszczony i przygotowany do nowej energii, aby wejść.

porcelana duo

NEXT: Po zakończeniu procesu uncluttering następnie naładować co najmniej następujących trzech dziedzinach życia.

porcelana duo

•Pobudzać wschodni obszar swojej sypialni i biura z zielonych roślin lub obraz zielonych dziedzinie lub lesie skupić energię na nowe rzeczy w swoim życiu, takich jak dochody, zatrudnienie, przedsiębiorcy, nawet relacji. •Pobudzać południowy obszar swojego biura z czymś czerwonym, który jest wzrostowy osiągając takie jak czerwoną świecę lub obraz gór oprawione w kolorze czerwonym do wielkiego dobra energia szczęścia.•Poćwiczyć w centrum swojego domu z kamienia lub skały, które symbolizuje swoje zobowiązanie do siebie i chęci do tworzenia lepszego lepszą przyszłość w swojej kontroli. To może być rzeczywiście skała zebrać z ogrodu lub morza lub może to być także element jak kawałek marmuru, kwarc różowy, turkusowy lub onyks. To powinno być coś, co już wybrana celowo, aby pobudzać was i utrzymywać was skupia się na swojej przyszłości.

porcelana duo

Bądź codzienną liczyć. Pamiętaj, że wymieniają go na jeden dzień swojego życia. Podczas przyjmowania hasłem "wszystko co myśleć, mówić i robić sprawy" ty wpływają swoją przyszłość, ponieważ podczas tworzenia tego, co chcesz przez swoje myśli, a nie bycie ofiarą mroku i kara postawy przenikającej kraj. Korzystanie z tej perspektywy wyniki zorientowanych, co można osiągnąć cel już rozplanowane przed tobą, bo ty i tylko będziesz odpowiedzialny.

Wpis zawdzięczamy