inne strony

porcelana bogucice

porcelana bogucice Odczyt autorstwa pachą jest nieco mniejszy i nieco bardziej dokładne niż doustnie. Jeśli masz infekcję niskiej jakości może to przeczytać wyższe niż "normalne", więc jeśli jest w tym zakresie powyżej, należy powtórzyć powyższą procedurę, co drugi dzień przez tydzień lub dwa. Jeśli menstruacji kobiety, również zrobić na 2. i 3. dnia miesiączki.

Jeśli niższe niż w powyższym zakresie, prawdopodobnie jesteś niedoczynnością tarczycy, a jeśli jest większa, to prawdopodobnie nadczynność tarczycy, lub może masz infekcję gdzieś. (Hypo oznacza niskie w docterese i hiper oznacza wysokie).

porcelana bogucice

Tylko niektóre z objawów niedoczynności tarczycy może być: depresja, niskie zużycie energii, zmęczenie, wiele infekcji, przewlekłe bóle głowy, problemy z krążeniem, chroniczne problemy skórne, słaba pamięć i / lub stężenie, egzema, łuszczyca, nieregularne miesiączki, neurotyzmu, drażliwość, włosy strat, i wiele więcej.

porcelana bogucice

Poważnym problemem, że wielu, którzy cierpią z powodu niedoczynności tarczycy jest otyłość. Ponieważ tarczycy reguluje szybkość przemiany materii, a jeśli jest to hipo aktywności ciało magazynuje energię w postaci tłuszczu. Nadczynność tarczycy osoba jest zazwyczaj zawsze dość cienkie bez względu na to, co jedzą. (Wszyscy nienawidzą tych szczęśliwców!)

porcelana bogucice

Książka dr Broda Barnes jest doskonała.

W leczeniu niedoczynności tarczycy, można spróbować znaleźć MD, albo zrobisz, którzy będą pisać ci receptę na Armour ziemnego lub Cytomel. Synthroid co jest najczęściej wymagane, ale jest związana z osteoporozą. Istnieje również Lugola, które okazały się użyteczne w połączeniu z tarczycy. Można też udać się do dobrego sklepu ze zdrową żywnością i dostać "gruczołowej", który zawiera tarczycy (wraz z innymi glandulars zazwyczaj). Start z dwóch gruczołów / dobę przez tydzień, i użyć powyższego testu temperatury, aby określić, czy to jest poprawne dla ciebie.

Wpis zawdzięczamy konsumentnarynku.pl