inne strony

porcelana angielska

porcelana angielska

Terrorysta Legacy Wpisany przez Pat

Jest to bardzo duża książka, która opowiada dziś historię świata z wszystkich walk terroryzmu, religii, przemocy, gwałtu, kontroli ludzi i niedostatku żywności. Bałam się, że książka straci czytelnika po prostu ogromnego zakresu historii, która rozprzestrzenia się nad wielu narodami, mórz i oceanów, wiele osób i organizacji, jak cenne jest życie naprawdę jest i jak to życie może być zagrożone przez terrorystów, którzy uzyskania urządzenie jądrowej. Mówi także o próbie ratowania dzieci w niektórych częściach Afryki, gdzie życie nie jest cenne dla większości, nawet życie dziecka.

porcelana angielska

W wielu afrykańskich narodów porwania i niewolnictwo dzieci jest powszechne. Organizacja próbuje uzyskać niektóre z tych dzieci i zapisać je poprzez tworzenie obozów do szkoły im jednak muzułmański rządzi niechętnie zezwala na takie obozy jak chcieli kontrolę wszystkich w całej okolicy, aby mogli zabić każdego, czuli się jak eliminowanie , Po tym wszystkim, nie było tak wiele, że te Zabili nigdy nie można przegapić! Te, które są wystarczająco silne były trzymane jako robotników w obozach wojskowych lub wykorzystywane do mężczyzn w tym wojsku. Nikt nie był zbyt młody, by być używane lub zgwałcona. Kilka obozy powstawały i zrobił dobrze, ale to było zbyt drogie i trudne do utrzymania i ochrony tych dzieci z kosztem "uzyskania" je poprzez te w poleceniu. Kolejna nadzieja było doprowadzenie niektórych z tych dzieci do Izraela przez ustanowienie obozie. Było to przed wszelkimi sposobami, aby umożliwić muzułmańskich Żydzi mają którykolwiek z afrykańskich dzieci tam tak walczyli to wszystko mogli.

porcelana angielska

Powyższa historia jest tylko wierzchołkiem treści książek. Z Afryki skaczemy do dwóch Super łodzi, które każdy zbudowanych do prędkości jazdy w górę z 70 węzłów na godzinę, noszenia broni jądrowej, a także regularne broń wszelkiego rodzaju, kadłuby wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, aby zapewnić im bezpieczeństwo, a każdy z nich prowadzony przez przeciwległe ludzie myślenia; Muzułmańscy ekstremiści przed wolnymi grupami światowych. "Nowy Dzień" kontra "Diversion", zarówno w stanie masowego rażenia. Misją nowego dnia było wymazać amerykańskiego super-nosicieli "Lincoln" i jego okręty towarzyszące. Przekierowanie miało utrzymać bogatą rodzinę bezpieczne podczas ich podróży poślubnej, ale wszystko zmieniło się z misji terrorystów zaangażowanych.

porcelana angielska

Nie ma sposobu, mogę napisać krótką recenzję terrorysta Legacy. Mogę jedynie wskazać w kierunku wszystkich wyżej wymienionych i powiedzieć, historia jest świetnie. Istnieje obszar kilka miejsc powtórzeń, ale nie wiele. Myślę, że autor użył trochę tego powtórzenia połączyć umysł czytelnika, jak czytać książki. Ma wiele emocji i daje historię, jak to się dzieje. Jeśli nie mają żadnego interesu w świecie wokół was i jak przykre mogą być, to trzeba przeczytać.

Przegląd Reader przez Cy Hilterman książki dostarczonej przez autora

Wpis zawdzięczamy