inne strony

porcelana polska

porcelana polska Idąc po wątroba zawsze whacks tarczycy, też.

Nasze hormony tarczycy, nawet niewiele możemy produkować podczas przyjmowania statyn, składa się głównie z T4, pre-hormonu, który jest dopuszczony do działania, jak nasze ciało potrzebuje. A gdzie to się odbywać aktywacyjny? W wątrobie, który jest pod pistoletem statynami i stara się zrobić coś właściwego.http://www.kartydzwiekowe.com.pl Aktywacja nie zdarzy.

Twoje zdrowie jest kierowany na południe w niesamowitym tempie.

A wszystko bez powodu. Cholesterol nie jest przyczyną chorób serca, a statyny nie zapobiegają chorobom serca.

Stan zapalny w tętnicach, które prowadzą krew do serca powoduje problemy z sercem. Witaminy i minerały zmniejszają stan zapalny ładnie no muss, bez problemów. Ale nie planuję lekarza dzielenie się tymi informacjami z wami.

Oto jak cholesterol straszak-człowiek przyszedł być.

Gdy tętnice się stan zapalny, rozwijają nierówności, wysypki można je nazwać. Cóż, jedna z wielu funkcji cholesterolu, czyli jest utrzymanie w dobrym stanie tętnice do sprawnego przejścia krwi. Szorstkie plamy są ciężko na sercu, bo są mocno krwi. Więc cholesterolu Białe kapelusze jazdy na ratunek i obejmują wysypkę.

Ale możemy robić rzeczy, które powodują stan zapalny, więc potrzebne są dalsze poprawki. I więcej. Czasami trochę cholesterolu urywa, a to nigdy nie jest dobre.

Kiedy badacze widział załadowane tętnice cholesterolu, krzyczeli, Eureka! i nazwał problem rozwiązany. Ale oni opuścić swoje badania zbyt szybko.

Cholesterol widzieli nie był problem; to było ciało stara się rozwiązać problem-który był, i jest, zapalenie tętnicy.

Bez znaczenia; tu przyszedł statyny.

Sztucznie obniżenie poziomu cholesterolu do 180 za pomocą statyn zwiększa ogólną śmiertelność. I robi się gorzej w 150, bo to po uruchomieniu zapraszając raka i udaru do wstąpienia do partii.

Wpis zawdzięczamy