inne strony

porcelana biala

porcelana biala

Timothy Ferriss, 4 godzinnego tygodnia weryfikacja

Do najbardziej udanych ludzi na świecie stworzyły systemy, które mogą tworzyć powtarzalne wyniki, Tim Ferriss nie jest inaczej. Jego książka przedstawia sposoby on systemy tworzone dla osiągnięcia pożądanych rezultatów. Czy te systemy pracują dla ciebie? Przeczytaj te błędy i się dowiedzieć. Ten artykuł pokaże Często ludzie popełniają błędy podczas próby utworzenia życie pragną.

1. Pracujesz pracę od 9 do 5 biurko nienawidzisz.

Podczas pracy w pracy nienawidzisz, umierasz trochę każdego dnia. W 8 plus godzin pracujesz dzień stać się uciążliwe chore zacząć gardzić. Nie idealny styl życia, ale płaci rachunki, racja. W książce Tim mówi o utworzenie małych firm, które produkują przepływu środków pieniężnych, z minimalnym się twierdzy. Chodzi o to, aby znaleźć wolność. Robić rzeczy, które czynią życie soczyste i ekscytujące. Uciekając swoją dobrowolnej niewoli jest najważniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić ze swoim życiem, bo jak można tworzyć muzykę twojego życia, kiedy mielenia maszyny jest brzęk w uszach. Proste małe kroki w książce cię uwolnić. Użyj ich.

2. Swoboda równy milion w banku.

porcelana biala

"Wielki amerykański Lie". Jeśli miał system do wyprodukowania określonej ilości pieniędzy, za każdym razem, gdy go wdrożyć, to trzeba jeszcze pracę? Jak Tim przedstawia w swojej książce kluczem do zarabiania pieniędzy i zarabiać przepływów pieniężnych jest eksperymentowanie i badania mikro. Jeśli spróbujesz system, w specyficzny, sprawdzalne, zdolnego śledzić drogę, jesteś na prawdziwej drodze do projektowania stylu życia. Powodem jest to, można zobaczyć dokładnie to, co działa, a co ważniejsze, co nie działa. Czy więcej, co działa i zmienić to, co nie działa. To jest prawdziwa droga do bogactwa, ponieważ gdy wiesz, system można zastosować do wielu różnych firm i sytuacjach. Milion w banku byłoby miło, ale jeśli trzeba porzucić 40 lat na 9 do 5 miejsc pracy, aby dostać to, na życie na planie domyślnej. Nikt nie chce żyć koszmar cudzego.

3. Podróż jest dla bogatych.

Podróż i miejsce pobytu można było za bardzo rozsądną kwotę pieniędzy. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie szukać. Podróż i pobyt w swoim wymarzonym miejscu może kosztować mniej niż wynająć w domu. Tim Ferriss określa dokładnie, w jaki sposób dowiedzieć się, w 4-godzinnym tygodniu pracy. Ponownie, jest bardzo systematyczny i można odtworzyć jego oszczędność pieniędzy sekrety podróży bardzo łatwo. Wystarczy wykonać kilka prostych kroków. Stwórz swoją własną linię osobistych marzeń i zacząć żyć swoje życie dzisiaj.

Sprawiają, że większość swojego życia dziś. Idź do Tim Ferriss recenzji książki.

Wpis zawdzięczamy